Our Projects

In all our projects, we never compromise on quality to offer you high quality living spaces.

LOTUS YAPI PROJE

Lotus Yapı Proje has successfully realized production and living spaces exceeding 1.000.000 square meters in various areas such as residences, villas, industrial buildings and business centers. By using the innovations and technologies required by the age in every project, it aims to maximize customer satisfaction and the value it provides to its investors, and continues to produce aesthetic spaces with quality workmanship.

0
PROJECT
0
PROJECT
0
RESIDENTIAL – OFFICE – COMMERCIAL AREA
0
MILLION M²
0
MILLION M²

Social Media

Lotus Manzara Güzelce , Kıyı Marina’ya sadece  5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Lotus Manzara Güzelce’nin konforuyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

#LotusManzaraGüzelce #LotusManzara #LotusYapı #LotusYapıPorjeleri  #Gayrimenkul
Beylikdüzü'nde yer alan Lotus Koru 2 , modern değişimiyle , yaşam tarzınızda çağdaş bir dönüşüm başlıyor . Lotus Koru’da ev sahibi olmanın ayrıcalığını keşfedin. 

#LotusKoru2 #LotusKoru #LotusYapı
#Beylikdüzü #LotusYapıPorjeleri  #Gayrimenkul
Lotus Manzara Beylikdüzü , şehre yakın konumuyla şehir hayatının hareketliliğine kolay erişim sağlarken , sakin ve huzurlu ortamıyla şehir hayatından uzaklaşmanın keyfini sunuyor. 

#LotusManzara #LotusManzaraBeylikdüzü
#LotusYapıProjeleri #LotusYapı
#Gayrimenkul
Mavi ve yeşilin kusursuz uyumunu yaşamın kalbinde bulabileceğiniz lokasyon. Yeşilliklerle çevrili, maviliklere uzanan bu proje, sizin için mükemmel bir yaşamı sunuyor.

 
#LotusYalı #LotusYapı
#LotusYapıProjeleri #Gayrimenkul
Her detayı rahatınız için düşünülmüş ferah , sade , kullanışlı ve fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan giyinme odaları  Lotus Manzara Beylikdüzü’nde konfor içinde yaşayacaksınız. 

#LotusManzara #Lotusbeylikdüzü #LotusYapı
#Beylikdüzü #Gayrimenku
Lotus Göl Evleri , modern tasarımı ve doğayla iç içe konumuyla konforlu yaşamın tam adresi ! Lotus Göl Evlerinde konforlu yaşamın tadını çıkarın.

#LotusMeydan #LotusYapı
#Büyükçekmece #Gayrimenkul #LotusProjeleri
Loading the next set of instagram posts...